2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie i premia!

Wynagrodzenie

26,84 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

  • OPERATOR PRODUKCJI

Praca na LSSE - stawka od 26,84 zł brutto /h + do 700 zł premii !*

  • stawka przyznawana jest w zależności od posiadanego doświadczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • możliwość zawarcia umowy o pracę z firmą po okresie próbnym,

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną

  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn przy linii produkcji,

  • praca zgodnie z instrukcjami pracy,

  • wstępna kontrola jakości.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),

  • motywacja i zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność.

Aplikuj przesyłając CV za pośrednictwem portalu OLX.PL lub wyślij SMS o treści “PRACA LEGNICA - OPERATOR PRODUKCJI”

Przyjdź do nas do biura : TRENKWALDER Legnica, ul. Jaworzyńska 261/3

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 904055764