2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Gabriela OK JOB
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator produkcji - Atrakcyjne wynagrodzenie/ Premie/ Benefity

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Produkcji

Miejscowość wykonywania pracy: Jasionka k. Rzeszowa

Produkcja: komponentów dla układów napędowych w pojazdach ( zawory, tarcze)

Zakres obowiązków:

  • Montaż zaworów do automatycznych skrzyni biegów zgodnie z instrukcjami pracy i innymi dokumentami opisującymi proces

  • Wprowadzanie parametrów do systemu maszyny

  • Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń

  • Kontrola jakości produktu zgodnie z instrukcjami i planem kontroli

  • Dbałość o stan techniczny i czystość stanowiska pracy

Wymagania:

  • Zdolności organizacyjne / sumienność

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (np. suwmiarka, mikrometr)

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane: Umiejętność czytania rysunków technicznych

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie od 4242 zł brutto

  • Premię miesięczną do 420 zł brutto

  • Dodatek za pracę w systemie zmianowym + 30%

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Bezpłatną odzież roboczą i obuwie

  • Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Opiekę koordynatora

  • 3-zmianowy system pracy (7-15,15-23,23-7) lub 4-ro brygadowy

  • System poleceń pracowniczych – do 700 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 829632681