2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator produkcji - branża elektroniczna

Wynagrodzenie

4 250 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 OPERATOR PRODUKCJI

 Firma z branży produkcyjnej mieści się w Tczewie.

Opis stanowiska:

  • montaż płytek, wiązek kabli i modułów elektronicznych

  • dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • podstawowa znajomość z zakresu elektroniki i mechaniki mile widziana

  • dobra organizacja pracy

  • spostrzegawczość i zaangażowanie

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji

  • umowę o pracę tymczasową

  • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)

  • dodatek za pracę w nadgodzinach

  • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz wdrożone usprawnienia,

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV .

Nr. rej. 5088

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 913686676