2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator produkcji - Forvia Faurecia

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie dla naszego Klienta firmy FORVIA FAURECIA z siedzibą w LSSE LEGNICA

poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI - stawka od 4242 zł brutto/mc + od 600 zł brutto premii (regulaminowa do 15%)

Rekrutacja prowadzona jest na trzy działy produkcyjne :

Dział Lakierni

Dział Spawalni

Dział Montażu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • Przejście na umowę o pracę z Firmą po okresie próbnym,

  • miesięczny okres rozliczeniowy,

  • perspektywy rozwoju,

  • szkolenia organizowane przez zakład pracy,

  • podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

  • proces wdrożenia na stanowisku pracy dla nowego pracownika,

  • dofinansowanie do posiłków w wysokości 50%

  • dojazd do miejsca pracy z miejscowości Jawor, Chojnów, Złotoryja, Lubin.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn przy linii produkcji

  • praca zgodnie z instrukcjami pracy,

  • wstępna kontrola jakości.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),

  • motywacja i zaangażowanie,

  • uczciwość i sumienność,

  • nastawienie na długofalową współpracę,

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 905671461