2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kęty
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator produkcji (Kęty)

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie, USA i Australii. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Zatrudnimy pracowników na stanowisko Operator produkcji w zakładzie w Kętach.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej,

  • wykonywanie czynności kontrolnych w czasie procesu produkcji,

  • udział w przezbrojeniach maszyn,

  • zgłaszanie ewentualnych awarii w maszynach i urządzeniach,

  • bieżąca kontrola w zakresie zużycia surowców,

  • dbanie o utrzymywanie odpowiedniej jakości produkowanych produktów.

 Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym spożywczym,

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej pozyskania.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym:

- Program ubezpieczenia grupowego na życie

- Prywatna opieka medyczna

- Środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

- Deputat wody i napojów.

 Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 911242427