2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator produkcji - Krispol sp. z o.o.

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Krispol sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych.

W naszych produktach łączymy 30-letnie doświadczenie, doskonałą jakość, bezpieczeństwo i design.

W związku z dynamicznym rozwojem i powiększaniem naszego zespołu, obecnie poszukujemy kilku osób na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Września, ul. Strzykały 4

Ilość wakatów: 6

Zadania na stanowisku:

  • udział w procesach produkcji bram segmentowych

  • obsługa obrabiarki numerycznej

  • produkcja przeszkleń aluminiowych

  • montaż drzwi serwisowych

 Czego oczekujemy?

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • duża chęć rozwoju umiejętności

  • dokładność i precyzja

  • mile widziane doświadczenie w pracy na obrabiarce CNC

Co oferujemy?

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

  • przyjazne środowisko pracy stawiające na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie procesów

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni, 62-300, ul. M. Strzykały 4 oraz KRISHOME Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych , 62-300 Września, ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni, 62-300, ul. M. Strzykały 4 oraz KRISHOME Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, ul. Budowlana 1, 62-300 Września. Więcej informacji o administratorze danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych, znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności: krispol.pl/kariera/

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 607698792