2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelin
ANNA
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Produkcji (m/k)

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator Produkcji

Obowiązki:

  • montaż silników elektrycznych i pomp wodnych zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowymi i ilościowymi,

  • obróbka mechaniczna surowców i półproduktów używanych w procesie produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany,

  • zdolności manualne,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic i/lub żurawi, SEP - mile widziane,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV lub kontakt pod numerem tel. 69*******16.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 867258402