2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kąty Wrocławskie
Dodane 14 maja 2024

Operator produkcji/ maszyn - praca na zmiany (dodatek paliwowy)

Wynagrodzenie

4 900 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Spółka SP SP Z O. O. prowadzi agencję pracy tymczasowej nr KRAZ 25109 zaopatrując naszych międzynarodowych oraz polskich kontrahentów w pracowników tymczasowych.

Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Dla naszego klienta który, jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów kominkowych i kominków poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator produkcji/maszyn

Miejscowość: Kąty Wrocławskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dodatek paliwowy;

  • Premię produkcyjną do 1200 zł brutto;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy produkcji najstarszych na świecie norweskich kominków żeliwnych oraz najnowocześniejszych duńskich i włoskich piecyków;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Owocowe środy.

Opis stanowiska:

  • Manualny montaż elementów konstrukcyjnych piecyków żeliwnych i stalowych na podstawie instrukcji pracy;

  • Obsługa elektronarzędzi; operator maszyn: innych sprzętów do obrabiania żeliwa;

  • Samokontrola poprawności i jakości wykonania montażu;

  • Raportowanie wyników pracy;

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • Praca zgodnie z instrukcją technologiczną;

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy;

  • Informowanie przełożonych o zauważonych nieprawidłowościach

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na montażu;

  • Umiejętności manualne;

  • Umiejętność czytania instrukcji;

  • Smykałka do majsterkowania;

  • Możliwość podjęcia pracy na zmiany;

  • Chęci do pracy, chęć nauki.

Podane widełki wynagrodzenia to podstawa- nie zawierają dodatków za dojazdy

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 915428499