2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator Produkcji na Gorzelni

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa instalacji technologicznej procesów zacierania, fermentacji i destylacji

  • Kontrola jakości produktu (kontrola jakości drożdży)

  • Przeprowadzanie zabiegów konserwacyjnych urządzeń, usuwanie drobnych usterek

  • Raporty zmianowe

  • Przestrzeganie wymogów BHP, procedur i standardów obowiązujących w fabryce

  • Dbanie o czystość maszyny, narzędzia pracy

  • Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego problemów podczas produkcji

  • Przyjęcie surowców do produkcji głownie zboża, chemia procesowa

  • Wydania zewnętrze DDGS (kontrola napełnienie auta/dokumenty potwierdzanie)

  • Obsługa procesu

  • Obsługa stacji uzdatniania wody

  • Zgłaszanie modyfikacji pod kątem optymalizacji procesu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym przy obsłudze maszyn produkcyjnych w branży spożywczej

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Gotowość do pracy na wysokości

  • Podstawowe umiejętności obsługi komputera

  • Posiadanie podstawowych umiejętności z zakresu fizyki

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, udt

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników

  • Owoce dla Pracowników

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912142634