2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Ruda
Dodane 05 kwietnia 2024

Operator produkcji. Nowa Ruda - dla osób z doświadczeniem - Aplikuj !

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Aktualnie dla naszego Klienta - nowoczesnej firmy zajmującej sie produkcją katalizatorów, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (zawodowe)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji

  • Obsługa komputera w zakresie MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym / 4 brygadowym

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Język angielski jako atut

Głównymi zadaniami na tym stanowisku są:

  • Obsługa linii coatującej i pieca

  • Transport potrzebnych materiałów do produkcji

  • Obsługa pulpitów sterowniczych

  • Transport wózkami elektrycznymi i paletowymi

  • Wykładanie i pakowanie katalizatorów

  • Ocena jakości produktu

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,

  • pracę na pełen etat w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy, 4 dni wolnego),

  • premie miesięczne (za brak absencji, za brak wypadku na terenie zakładu pracy oraz za wynik grupowy) – max 6,5%,

Benefity socjalne:

  • dofinansowanie do obiadów,

  • dofinansowanie do przekąsek,

  • opieka medyczna Lux Med. (pakiet sponsorowany dla pracowników oraz ich dzieci),

  • kurs języka angielskiego,

  • karnety sportowe/ bilety do kina (do wyboru),

  • karty do sklepu Empik,

  • PPE (składka 3,5% w całości finansowana przez pracodawcę.)

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Zadzwoń i dowiedz sie wiecej o tej ofercie - Gosia tel: 66*******01

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 738918869