2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oborniki Śląskie
TechniSat
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Produkcji - Obsługa Maszyn SMT

Lokalizacja

Oborniki Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa TechniSat produkuje elektronikę użytkową na teren Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej. Do naszego zakładu produkcyjnego w Siemianicach k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie), gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery poszukujemy kandydatów do Działu Montażu Powierzchniowego.

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą TechniSat;

  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych;

  • Kartę żywieniową (do 450 zł miesięcznie);

  • Nagrody za innowacyjne pomysły w ramach systemu sugestii;

  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Obsługa automatów, przezbrajanie i podstawowa konserwacja operatorska;

  • Uzupełnianie materiałów produkcyjnych oraz eksploatacyjnych w bieżącej produkcji;

  • Bieżąca kontrola jakości procesu wykonanych produktów;

  • Kontrola i raportowanie procesu produkcji;

  • Zgłaszanie problemów produkcyjnych do odpowiednich działów.

WYMAGANIA

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym;

  • Spostrzegawczość, dokładność, sumienność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego;

  • Doświadczenie w firmie o profilu elektronicznym będzie dodatkowym atutem - w takim przypadku jest możliwość negocjowania warunków zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianicach dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy " W związku z rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenia o ochronie danych; dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016), informujemy, na podstawie artykułu 13 tegoż Rozporządzenia, iż od 25 maja 2018 roku aktualne będą poniższe informacje i zasady związane z przetwarzaniem danych osobowych: 1. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodą, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail. Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji. 2. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś/aś wysyłać nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, ale może go utrudnić (np. brak adresu e-mail lub numeru telefonu albo brak Twojej zgody na przetwarzanie tych danych uniemożliwi nam inny kontakt z Tobą, niż listowny). Ze szczegółami Klauzuli informacyjnej zgodnej z RODO zapoznasz się na naszej stronie internetowej w zakładce "Klauzula informacyjna zgodna z RODO"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oborniki Śląskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oborniki Śląskie
ID: 574039433