2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Garwolin
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator Produkcji / Operator Rozlewu - AkzoNobel Pilawa

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta firmy AkzoNobel dużego, międzynarodowego producenta z branży chemicznej, który posiada swój zakład produkcyjny w Pilawie poszukujemy osób na stanowisko Operator Produkcji / Operator Rozlewu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z agencją pracy z możliwościa przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

  • system premiowy, który realnie podwyższy Twoje wynagrodzenie

  • pracę na pełen etat,

  • dla osób chętnych możliwość pracy w nadgodzinach,

  • możliwość zakupu produktów firmowych z bardzo dużymi zniżkami,

  • wolne weekendy.

Twoje zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,

  • dostarczanie pustych opakowań do linii produkcyjnych.

  • nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących.

  • kontrola jakości gotowych produktów,

  • czyszczenie urządzeń produkcyjnych i instalacji.

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • pierwszego doświadczenia w pracy na produkcji min. 2 - 3 msc,

  • otwartość na pracę przy produkcji farb.

Jeśli zainteresowała Cię oferta zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 663 222 410 albo do aplikacji poprzez portal OLX.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 911334808