2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Dorota Piekutowska
Dodane 17 maja 2024

operator produkcji, operatorka produkcji

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oferujemy zatrudnienie w zakładzie produkującym opakowania z tworzyw sztucznych. Zapewniamy bardzo higieniczne warunki pracy.Wymagamy dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie. Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku. Wolne weekendy.

oferujemy

  • umowę o pracę podpisaną z agencją w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie miesięczne ok. 3500 na rękę bez nadgodzin
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce
  • możliwość nawiązania wieloletniej współpracy

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych lub pakowanie wyrobów -  zapewniamy przeszkolenie
  • wstępna kontrola produkowanych wyrobów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie - trzeba opisać etykiety
  • mile widziane badania sanepidowskie, jeśli ich nie posiadasza możesz je wykonać na nasz koszt

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 917401599