2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Dębica
Firma Oponiarska TC Dębica S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator produkcji opon - Firma Oponiarska Dębica

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Oponiarska Dębica S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Operator produkcji opon

Wymagania ogólne:

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym

·       podstawowa umiejętność obsługi komputera

·       sumienność i dokładność

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·       doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

·       obsługa linii produkcyjnej lub maszyny produkcyjnej

·       inspekcja i pomiar produktu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami

·       obsługa systemów informatycznych

Oferujemy:

·          benefity płacowe: 13 wynagrodzenie, comiesięczną premię frekwencyjną, wczasy pod gruszą – dopłaty do wypoczynku

·          prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

·          dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Fundusz Emerytalny

·          posiłki dla pracowników

·          dofinansowanie do sportu i rekreacji – Medicover Sport

·          program poleceń pracowniczych

·          program wsparcia pracowników w formie Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej

·          zniżki na zakup opon

·          możliwości rozwoju wewnątrz organizacji

·      stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV przez formularz poniżej lub dostarczyć osobiście do Punktu Obsługi Pracownika przy Firmie Oponiarskiej Dębica S.A ul.1 Maja 1.

Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 902679274