2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
TIMKEN POLSKA SP. Z O. O.
Dodane 06 maja 2024

Operator Produkcji - PRACA SOSNOWIEC

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Timken oferuje rosnącą gamę łożysk inżynieryjnych i układów mechanicznego przenoszenia mocy, zwiększających niezawodność oraz wydajność maszyn i urządzeń światowej klasy, wszystko po to by świat biegł do przodu! Obecnie Timken zatrudnia na całym świecie ponad 17 000 pracowników i prowadzi działalność w 35 krajach.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami

  • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie

  • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku

  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne

  • 3-6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od pon do pt

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio przez zakład

  • Pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne (bożonarodzeniowe i wielkanocne)

  • Dofinansowanie do kolonii i zimowisk dla dzieci

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Program ubezpieczeń grupowych

  • Nagrody pieniężne za udział w Programie Poleceń

  • Stołówka pracownicza na miejscu

  • Udział w kursach, szkoleniach finansowanych przez Pracodawcę

  • Możliwość rozwoju w organizacji

  • Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych, pierwszej pomocy

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Timken Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Sosnowcu, ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 130. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych poprzez wysłanie maila. Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż t , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Timken Polska Sp. z o. o. w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Panu / Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 710700615