2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Piaski
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator produkcji- PZL Świdnik

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: ślusarz-nitowacz.

Obowiązki:

·         prace produkcyjne polegające na montażu struktur i podzespołów z gotowych elementów,

·         w zależności od działu będzie to: łączenie elementów, wiercenie, rozwiercanie, nitowanie.

Wymagania:

·         podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,

·         umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, szczególnie suwmiarką,

·         zdolności manualne będą dużym atutem,

·         dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna,

·         dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

·         zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę PZL-Świdnik,

·         atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

·         pracę na pełen etat,

·         pracę w systemie zmianowym,

·         wolne weekendy!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Piaski,

Lubelskie

Lubelskie, Piaski
ID: 871154865