2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Alicja Szuniewicz
Dodane Dzisiaj o 14:06

operator produkcji | stała praca | nowe miejsca | do 6890 zł

Wynagrodzenie

6 290 - 6 890 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Idealna praca:

  • dla doświadczonych operatorów maszyn, ceniących stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju
  • wynagrodzenie 6290 zł brutto lub 6890 zł brutto
  • plus szereg korzyści: dofinansowanie do posiłków, darmowy dojazd pracowniczy, wczasy pod gruszą, dodatkowe urlopy i szereg innych benefitów

Dołącz do naszego zespołu, nie czekaj, aplikuj!

Lokalizacja: strefa Wrocław

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 6290 zł brutto do 6890 zł brutto
  • extra premia frekwencyjna w okresie czerwiec-sierpień
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, wczasy pod gruszą, dodatkowe urlopy, pakiet socjalny)
  • pracę 16 dni w miesiącu
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • darmowy dojazd pracowniczy z Wrocławia i innych 50 miejscowości m.in. Trzebnicy, Kątów Wrocławskich, Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Ząbkowic Śl., Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Łagiewnik, Niemczy, Ciepłowodów

zadania

  • obsługa oraz przezbrajanie maszyn produkcyjnych
  • raportowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w ustawianiu/przezbrajaniu maszyn produkcyjnych
  • chęci do pracy w systemie 12-godzinnym (4 dni pracy, 4 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 910581857