2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Osowa
Sandra
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator Produkcji (system 2 dni pracy/2 dni wolnego)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aktualnie poszukujemy 4 osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:

  • Przygotowanie materiałów do produkcji rur

  • Nadzór nad procesem produkcji

  • Prace fizyczne przy użyciu elektronarzędzi (szlifierka, piła, itp.)

  • Kontrola wizualna wyprodukowanego elementu

Od Ciebie oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości rysunku technicznego i umiejętności obsługi narzędzi

  • Doświadczenia w pracy przy produkcji lub pracy fizycznej – min. 6 miesięcy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 2 dni pracy/2 dni wolnego (5:40-17:40,17:40-5:40, Wolne, Wolne, 5:40-17:40, 17:40-5:40, Wolne, Wolne itd.)

Pracodawca chce Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednie

  • Po 8 miesiącach umowa na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie miesięczne: 5000zł brutto + dodatek do 600zł miesięcznie + premia do 15% (łącznie 5000-6350zł brutto)

  • Możliwość douczenia i dalszego rozwoju

  • Benefity: dodatkowy płatny dzień wolny, wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dostęp do kafeterii, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do aplikowania przez przycisk APLIKUJ

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego po więcej informacji: 66*******37

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 904294084