2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Morzeszczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator produkcji w zakładzie recyklingu

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Morzeszczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko operator produkcji / pomocnik operatora produkcji / młodszy operator produkcji / pracownik produkcji / pracownik fizyczny / pracownik porządkowy. Praca nie wymaga specjalistycznego doświadczenia. Zapewniamy wszystkie szkolenia potrzebne do podjęcia pracy

ZADANIA:

  • obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych

  • wykonywanie zadań wg ściśle określonych zasad i procedur działania

  • przygotowywanie surowców do produkcji

  • odbiór komponentów/półfabrykatów z wytłaczarki/podajnika taśmowego

  • kontrola jakościowa wykonanego surowca/wyrobu

  • prace około produkcyjne

 WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole

  • estetyka pracy

  • rzetelność, dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność przy wykonywaniu obowiązków

  • zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pełen etat

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • długoterminowe zatrudnienie

  • bezpłatne szkolenia

  • pracownikom z Ukrainy oferujemy nieodpłatne mieszkanie

MILE WIDZINAE:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT

  • czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w firmie Bioentech są proszone o składanie CV w sekretariacie zakładu – 83-132 Morzeszczyn, Kociewska 18, drogą elektroniczną na adres email lub proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 733 556 955.

Lokalizacja

Morzeszczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Morzeszczyn
ID: 888555904