2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 18 kwietnia 2024

Operator - Programista CNC

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

  • Programowanie i obsługa frezarki CNC (w systemie Heidenhain oraz VISI CAM)

  • Pomiary 3D przy pomocy sondy przedmiotu

  • Programowanie i obsługa drążarki wgłębnej

  • Programowanie i obsługa drążarki drutowej

  • Samokontrola wykonywanych zadań

  • Podstawowe prace ślusarskie i na maszynach konwencjonalnych

  • Utrzymanie porządku na stanowisku (maszyny i otoczenie)

Profil kandydata:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obróbce skrawaniem

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze frezarek CNC

  • Samodzielny dobór narzędzi, parametrów i strategii obróbczych

  • Mile widziane:  znajomość CAD/CAM , technologii produkcji form wtryskowych, praca na drążarce wgłębnej i drutowej, praca na maszynach konwencjonalnych

Oferta firmy

  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska

  • Umowę o pracę

  • Ciągłą możliwość rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności oraz kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 912700217