2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Ruda Śląska
Dodane 02 maja 2024

Operator/programista CNC

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Zostań operatorem/programistą maszyn CNC w jednej z wielu silnie rozwijających się firm w Niemczech.

Twoje przyszłe zadania:

·        Obsługa frezarki, tokarki, szlifierki CNC

·        Programowanie maszyn CNC (Fanuc, Sinumeric, Siemens, Mazatrol, Heidenhain)

·        Przygotowanie i uzbrojenie frezarki / tokarki/ szlifierki do zadań produkcyjnych

·        Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

·        Pomiary (suwmiarka, mikrometr, kątomierz, średnicówki)

·        Bieżące uzupełnianie kart pomiarowych

·        Praca w systemie zmianowym

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy

·        Przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

·        Wykształcenie: minimum zawodowe techniczne (tokarz, frezer, szlifierz CNC)

·        Znajomość sterowników: Fanuc, Sinumeric, Siemens, Mazatrol, Heidenhain

·        Znajomość technologii frezowania/toczenia/szlifowania (mocowanie detali, pomiary narzędzi)

·        Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, kątomierze, średnicówki)

·        Wymagana umiejętność czytania oraz rozumienia rysunku technicznego

·  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego (w mowie i piśmie)

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dyspozycyjność oraz zaangażowanie

·        Odpowiedzialne podejście do obowiązków

Zapewniamy:

·       Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

·       Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego i/lub języka angielskiego

·       Bezpłatne zakwaterowanie

·       Brak „zeitkonta”- za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie

·       Ubezpieczenie

·       Ubrania robocze

·       Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania

·       Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

·       Pakiet benefitów: bezpłatna opieka medyczna, leasing na rower elektryczny, liczne premie

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 914400158