2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 04 kwietnia 2024

Operator / Programista robota spawalniczego (INOX/ALU)

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HMN Polen, producent krzeseł toaletowo-prysznicowych, zatrudni na stanowisku:

Operator / Programista robota spawalniczego (INOX / ALU)

Opis stanowiska:

- Obsługa robota Spawalniczego marki Panasonic

- Tworzenie nowych programów oraz edycja istniejących

- Kontrola jakościowa pracy robota

- ręczne poprawki w przypadku błędów w spoinach, wymagana umiejętność spawania. (w przypadku braku uprawnień a posiadaniu umiejętności, firma zorganizuje niezbędne egzaminy / uprawnienia)

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze i programowaniu robota spawalniczego, preferowane doświadczenie w robotach marki Panasonic

- mile widziane doświadczenie również w spawaniu aluminium

- znajomość procesów spawalniczych,

- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

- umiejętność spawania metodą TIG.

Oferujemy:

- Umowa o pracę od pierwszego dnia,

- Konkurencyjny poziom wynagrodzeń,

- Dużą niezależność w organizacji pracy, stanowisko nie jest częścią zespołu operatorów / programistów tylko niezależne od pozostałych procesów w firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem „Operator / Programista robota spawalniczego” na adres mailowy lub kontakt pod numerem telefonu Krzysztof Michałowski -  517 601 091.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 909356714