2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Przeworsk
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator , programista Tokarek CNC, mile widziane kobiety

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna METALUSTIC Sp. z o.o. w Przeworsku poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator , programista Tokarek CNC

Miejsce wykonywania pracy: Przeworsk

Wymagania:

  •   Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Operator CNC ,

  •   Biegła znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny,

  •   Wykształcenie zawodowe lub techniczne,

  •  Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Znajomość systemów Fanuc , Sinumerik

  • Umiejętność obsługi, ustawiania, programowania tokarek CNC

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi,

  • Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność

Obowiązki:

  • Obsługa tokarek CNC , wprowadzanie korekt w programie, wymiana narzędzi,

  • nadzór nad pracą maszyn

  • Uzbrajanie tokarki CNC w narzędzia , uzbrajanie magazynów pręta

  • Programowanie tokarek CNC

  • zgłaszanie awarii, uzupełnianie dokumentacji technologicznej

  • kontrola wykonywanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną

  • kontrola jakościowa i ilościowa wykonywanych elementów

  • Aktywny udział w procesach optymalizacyjnych

  • Gotowość pracy w systemie dwuzmianowym

Zapewniamy:

  • Szkolenie stanowiskowe ,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  •  Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji -kursy , certyfikaty

·        atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia

Premia roczna - "trzynastka", premie świąteczne , spotkania integracyjne.

Przyjmiemy też na przyuczenie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności.

Mile widziane kobiety , praca nie jest ciężka , wymaga tylko myślenia technicznego.

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 814599152