2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator Programista tokarki / plotera CNC

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hymax Seals Sp. z o. o. w Szczecinie poszukuje osoby do działu produkcji uszczelnień technicznych na stanowisko "Operator Programista maszyn CNC"

Wymiar pracy: pełen etat

Wynagrodzenie: od 7000zł brutto

Zakres zadań:

  • obsługa tokarki CNC, sterowanie Sinumerik 828D lub FANUC

  • obsługa programu DriftSight 2D

  • nadzór nad jakością i kontrola produktu zgodnie ze specyfikacją za pomocą narzędzi pomiarowych

  • dbałość o stanowisko pracy

  • bieżąca kontrola stanu maszyn i narzędzi (czystość, stan techniczny)

  • wykonywanie konserwacji maszyn zgodnie z instrukcją użytkowania

  • przestrzeganie zasad BHP

    Oczekiwania:

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność programowania maszyn CNC (możliwe przyuczenie)

  • mile widziane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w branży

  • podstawowa umiejętność obsługi programu CAD

    Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i posiadanego doświadczenia zawodowego

  • możliwość przyuczenia / szkolenia

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji

  • pracę wśród najlepszych specjalistów w branży

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 902976414