2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Zachodniopomorskie
  6. Logistyka - Szczecin
  7. Logistyka - Dąbie
Dodane 03 kwietnia 2024

Operator przeładunkowy - dział CNC

Wynagrodzenie

6 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Stanowisko: Operator przeładunkowy - Dział CNC

Firma: Hurtostal 2 Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie, ul. Pomorska 53 B

Opis stanowiska:

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko operatora przeładunkowego w naszym dziale CNC w firmie Hurtostal 2. Oferujemy możliwość pracy w dynamicznym zespole, gdzie będziesz obsługiwał suwnice i wózki widłowe, a także przygotowywał materiały dla naszych klientów. Twoje zadania będą miały kluczowe znaczenie dla zadowolenia klientów, efektywności naszych operacji i rozwoju firmy.

Wymagania:

- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz odpowiednie uprawnienia (wymagane)

- Uprawnienia na suwnicę z doświadczeniem w jej obsłudze (mile widziane)

- Doświadczenie jako operator przeładunkowy

- Gotowość do pracy fizycznej

- Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

- Chęć do pracy i zaangażowanie w uczenie się

Zakres obowiązków:

- Załadunki i rozładunki stali przy użyciu suwnic i wózków widłowych

- Przygotowanie materiałów dla klientów

- Kompletowanie detali do wysyłki zgodnie z zamówieniami klientów

- Przyjmowanie i wydawanie dostaw

- Przygotowywanie materiałów pod produkcję

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie na maksymalnie dwa pierwsze miesiące, następnie umowa o pracę na pełny etat

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, w przedziale 6200-7000 zł brutto, plus comiesięczna premia 10% uzależniona od wydajności i zaangażowania po okresie próbnym

- Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

- W pełni wyposażone zaplecze socjalne

Dodatkowe informacje:

- Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy: ul. Pomorska 53 B, Szczecin Dąbie

- Język rekrutacji: polski

- Możliwość rozpoczęcia pracy jak najszybciej

- Płatny urlop dla umowy o pracę

- Praca na stałe, w systemie zmianowym

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać drogą e-mailową z dopiskiem stanowiska pracy. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 60*******86.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 909190604