2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dobczyce
Wawel SA
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Przygotowywania Półfabrykatów

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu. Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą. Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Przygotowywania Półfabrykatów

Miejsce pracy: Dobczyce

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. zawodowe, preferowany profil spożywczy lub techniczny

  • masz doświadczenie w pracy na produkcji

  • posiadasz badania do celów sanitarno–epidemiologicznych

  • możesz pracować w systemie III zmianowym (6:00, 14:00, 22:00, 8h dziennie, pn – pt, sporadycznie w weekendy)

  • potrafisz pracować w zespole i masz chęć do nauki obsługi maszyn i urządzeń

Twój zakres obowiązków

Każdego dnia będziesz przygotowywać półprodukty potrzebne do wyrobu naszych pysznych słodyczy. Do Twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami

  • namiarowanie surowców zgodnie z wytycznymi

  • kontrola jakości produktów oraz reagowanie na niezgodności

  • dbanie o prawidłowy przebieg procesu

 To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym Zakładzie Produkcyjnym w Dobczycach

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 5000 brutto oraz dodatki płacowe: premia frekwencyjna, dodatek za III zmianę i godziny nadliczbowe

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, paczki świąteczne ze słodyczami, codziennie świeże kanapki, liczne konkursy dla pracowników i ich rodzin z atrakcyjnymi nagrodami

  • współfinansowany dojazd do pracy na wybranych trasach, z okolicznych miejscowości

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • szkolenia pozwalające rozwijać umiejętności zawodowe

  • przyjazną atmosferę i gruntowne wdrożenie do pracy

  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 879350759