2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator robota spawalniczego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Operator Robota Spawającego

Dołącz do naszego rozwijającego się zespołu w STALKO sp. z o.o. sp.k.!

*Lokalizacja:*

Radom

*O firmie:*

STALKO to renomowany producent nowoczesnych przyczep samochodowych, pieców wolnostojących, kominków oraz ogrzewaczy gazowych.

Jako lider w wykorzystaniu zaawansowanych technologii, nasza firma nieustannie wdraża nowe modele i poszerza ofertę, zapewniając stabilność zatrudnienia oraz ciągłość produkcji pomimo wahań rynku w poszczególnych branżach.

*O stanowisku:*

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy zdolnych i zmotywowanych osób na stanowisko operatora robota spawającego, gotowych dołączyć do naszego innowacyjnego zespołu.

Oferujemy przyuczenie do obsługi robotów spawalniczych, co stanowi doskonałą okazję do zdobycia unikalnych umiejętności w szybko rozwijającej się dziedzinie.

*Zakres obowiązków:*

- Obsługa robotów spawalniczych oraz innych urządzeń technicznych.

- Regularna konserwacja i dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń

- Efektywna współpraca z działami technicznymi i produkcyjnymi w celu optymalizacji procesów.

*Wymagania:*

- Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne.

- Umiejętność spawania metodą MIG/MAG oraz czytania dokumentacji technicznej.

- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

- Wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie.

- Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

*Oferujemy:*

- Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiadające umiejętnościom i zaangażowaniu.

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, na umowę o pracę.

- Realne możliwości rozwoju zawodowego, awansu i realizacji ambicji w nowoczesnym środowisku.

- Prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do programu sportowego MultiSport i grupowego ubezpieczenia na życie.

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania! Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny

Dołącz do nas i bądź częścią innowacyjnego zespołu, który tworzy produkty definiujące przyszłość branży!

W celu przeprowadzenia prawidłowego procesu rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgód:

− Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wymagane prawem, a wskazane w CV przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego.

 − Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zawartych w CV - wymagane jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.

 − Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez STALKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 9 miesięcy. – wymagane, jeśli chcesz abyśmy zostawili Twoje CV na przyszłe rekrutację.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 884665523