2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator robota spawalniczego, Niemcy, blisko granicy

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

OPIS

PUR Montage-Dienstleistungs GmbH na rynku niemieckim działa od ponad 30 lat. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/monterów w branży metalurgicznej. Jesteśmy otwarci, elastyczni ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów – zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji / spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie.

Fachowość zarówno w biurze jak i na produkcji, lojalność – na tym nam zależy!

Stanowisko:

  • Operator robota spawalniczego / Spawacz MAG 135

Miejsce pracy:

  • okolice Zwickau (220 km od granicy w Zgorzelcu)

Opis stanowiska:

  • Obsługa robotów spawalniczych (LEWA Attendorn i Kuka)

  • Kontrola jakości spoin

  • Wykonywanie ręcznych poprawek spoin (pachwiny jednościegowo w pozycji nabocznej i podolnej)

  • Praca przy produkcji części samochodowych

  • Praca w systemie 3 zmianowym od pn. do pt. lub 4-brygadówka (w zależności od aktualnego zapotrzebowania)

Oferujemy:

  • Stawka ustalana indywidualnie według kwalifikacji

  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe w pensjonatach)

  • Przeszkolenie w obsłudze robotów spawalniczych

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Darmowa odzież robocza + przyłbica Speedglas 9100V

  • Premie świąteczne oraz urlopowe

Wymagamy:

  • Umiejętność spawania metodą MAG 135, pachwin jednościegowo stali czarnej o grubości 2-6 mm

  • Auto na wyjazd będzie zaletą

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

  • Ważny certyfikat spawalniczy na 135/136/138 będzie dodatkową zaletą

  • Podstawowe doświadczenie w pracach ślusarskich/monerskich

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 845380621