2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Wieluń
WIELTON
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator robota spawalniczego - Wielton S.A.

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych.

W związku z szybkim rozwojem i ekspansją firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Wieluń

Opis stanowiska i główne obowiązki:

  • ustawianie oraz obsługa robota spawalniczego (Panasonic),

  • praca na podstawie wcześniej przygotowanych programów,

  • dokonywanie koniecznych poprawek spawalniczych.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe jako spawacz,

  • uprawnienia (certyfikat, książeczka spawacza) na spawanie metodą MAG 135,

  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

  • doświadczenie w obsłudze robotów spawalniczych mile widziane - możliwe przyuczenie,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • sumienność, rzetelność,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej

  • pakiety medyczne oraz sportowe

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • wdrożenie oraz szkolenie przygotowujące pracownika do wykonywania powierzonych obowiązków

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień

  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i inne dodatki

  • transport pracowniczy

WIELTON S.A.

Dział HR

ul. Fabryczna 8

98-300 Wieluń

tel. (0-43) 843 45 10 wew. 438 / 50*******97

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 777539320