2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator rozkładarki do masy bitumicznej

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

ZAKRES ZADAŃ:

1)      Rozkładanie mieszanek mineralno – bitumicznych przy budowie dróg;

2)      Prace pomocnicze na budowie.

NASZE OCZEKIWANIA:

1)      Prawo jazdy kat. B;

2)      Uprawnienia na operatora maszyny do rozkładania mieszanek mineralno –bitumicznych;

3)      Doświadczenie w branży drogowej;

4)      Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej organizacji pracy własnej I samodzielności w działaniu.

OFERUJEMY:

1)      Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

2)      Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

3)      Podwyższenie kwalifikacji zawodowych;

4)      Zabezpieczenie w odzież ochronną.

Oświadczenie do zamieszczenia przy ogłoszeniach o rekrutacji

Prosimy o składanie CV w siedzibie firmy ul. Piłsudzkiego 12/1 , ul. Graniczna 3 lub przesłać na adres e-mail.

Każde wysłane CV musi zawierać poniższe oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji):

W związku z procesem rekrutacyjnym na stanowisko Operator rozkładarki do masy bitumicznej wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres wynikający z przepisu art. 22¹ Kodeksu pracy, w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacji. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.”

Jeśli chcecie Państwo, aby Wasze CV zostało wykorzystane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, należy dodatkowo zawrzeć oświadczenie o treści:

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WOD-BUD Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w przyszłych procesach rekrutacji na takie lub podobne stanowiska, przez okres 9 miesięcy. Mam świadomość, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdej chwili.

Pełna treść klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Wod-Bud Sp. z o.o. dostępna w siedzibie firmy ul. Piłsudskiego 12/1, 23-200 Kraśnik lub na stronie internetowej www.wod-bud.com.pl w zakładce Praca

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 835144706