2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Jędrzejów
Elżbieta
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator rozlewu

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Nie musisz mieć doświadczenia- gwarantujemy pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy! Jako Operator rozlewu, będziesz odgrywać kluczową rolę w procesie produkcji firmy naszego Klienta. Twoje codzienne obowiązki będą polegały na obsłudze  maszyn do rozlewu, monitorowaniu procesów i dbaniu o ich prawidłowy przebieg.

Zadania:
  • Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją
  • Mycie maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji i procedur dotyczących działu w tym przepisów BHP
  • Szczególne dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Prowadzenie bieżącej, wizualnej kontroli jakości wytworzonego produktu.
Wymagania
  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Zdolność do pracy w zespole
  • Mile widziana książeczka sanepidowska
Co oferujemy
  • Wynagrodzenie do 5570 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Twoją aplikację!

Oferujemy:

Twoje zadania:

Nasze oczekiwania:

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 908948556