2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane Dzisiaj o 10:39

Operator Sprzętu Ciężkiego

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

Operator sprzętu ciężkiego

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny przeładunkowej Sennebogen, ładowarki jednonaczyniowej Komatsu

  • bieżąca kontrola stanu technicznego, dbanie i konserwacja eksploatowanego sprzętu,

  • wykonywanie prac przeładunkowych, załadunkowych i rozładunkowych zgodnie z istniejącymi instrukcjami, regulaminami, przepisami BHP, P.poż,

  • zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do odpadów poremontowych,

  • transport odpadów do miejsc składowania,

  • utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku,

  • współpraca z innymi pracownikami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnienia na ładowarkę jednonaczyniową i uprawnienia UDT na żuraw samojezdny,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niekorporacyjną, przyjazną atmosferę w pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913628335