2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Zabrze
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Sprzętu Ciężkiego- Kierowca w Koksowni Jadwiga

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+EDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Operator sprzętu ciężkiego- kierowca

miejsce pracy:  teren województwa śląskiego (Koksownia Jadwiga Zabrze)

system czasu pracy: trzyzmianowy, przy tzw. czterobrygadowej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac załadunkowo - przeładunkowych ładowarkami kołowymi, kierowanie pojazdami zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, wykonywanie bieżących napraw pojazdów i sprzętu.

Wymagania:

Wykształcenie: min. zawodowe

Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok praktyki

Kwalifikacje: Uprawnienia do obsługi ładowarek kołowych (Ł-34), prawo jazdy min. B+E, znajomość napraw z mechaniki samochodowej.

-  Mile widziane inne uprawnienia do obsługi pojazdów i sprzętu, które posiada w zasobach BTS Sp. z o.o.

Oferujemy:

-  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

-  Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

-  Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

-  Pracowniczy Program Emerytalny

-  Ubezpieczenie grupowe

-  Dofinansowanie do biletu miesięcznego na przewozy pracownicze

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Szef Działu Transportu w godz. od 6:00 do 14:00

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 888048864