2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nowy Sącz
Dodane 21 kwietnia 2024

OPERATOR SPRZĘTU Koparki oraz Ładowarki jednonaczyniowej

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPERATOR SPRZĘTU  Koparki oraz Ładowarki jednonaczyniowej

Miejsce pracy:

Kopalnia Piaskowca BARCICE

Zatrudnimy operatora na Koparkę / Ładowarkę

Opis stanowiska:

Zatrudnienie na umowę o pracę

·         Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek lub koparek w kl. 1,

·         minimum 1– roczne doświadczenie zdobyte na podobnych stanowiskach, związanych z obsługą sprzętu ciężkiego,

·         Kontrola stanu technicznego i bieżąca konserwacja sprzętu (drobne prace konserwatorskie)

·         Dbanie o powierzony sprzęt

·         Przestrzeganie przepisów BHP podczas obsługi maszyn i urządzeń

·         Obsługa sprzętu technologicznego,

·         Należyte i terminowe wypełnianie swoich obowiązków pracowniczych,

·         Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych maszyn i pojazdów,

·         Zgłaszanie potrzeb w zakresie napraw i remontów maszyn i pojazdów,

·         Zaangażowanie w wykonywaną pracę

·         Chęci do pracy oraz odpowiedzialności

·         Doświadczenie

·         Prawo jazdy kat. B

·         Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

·         Odpowiedzialność,

·         Uczciwość,

·         Chęć uczenia się i rozwoju,

·         Umiejętność pracy w grupie,

Mile widziane doświadczenie  w obsłudze koparki wraz z młotem wyburzeniowym.

Rozpatrywanie otrzymanych zgłoszeń odbywać się będzie na bieżąco.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 904361530