2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rymań
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Sprzętu - Rymań

Lokalizacja

Rymań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Bezpieczeństwo, dbamy o wysokie standardy BHP;

  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony;

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia;

  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika finansowany przez pracodawcę;

  • Pakiet opieki medycznej dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe;

  • Uprawnienia na ładowarki klasy III;

  • Uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe ze zmiennym wysięgnikiem klasy I WJO;

  • Minimum 6 - miesięczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora ładowarki;

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00).

Mile widziane:

  • Uprawnienia na ładowarki klasy I;

  • Uprawnienia na spycharki klasy I.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sprzętu - ładowarki, wózki jezdniowe podnośnikowe z wysięgnikiem, kompaktor, spycharka;

  • Zagospodarowywanie odpadów w poszczególnych miejscach przetwarzania, magazynowania i składowania;

  • Załadunek i rozładunek odpadów;

  • Codzienna i okresowa konserwacja maszyn zgodnie z DTR maszyny i regulacjami prawnymi;

  • Dopilnowywanie terminów przeglądów serwisowych, zgłaszanie potrzeb i nieprawidłowości działania do przełożonych;

  • Gospodarka materiałami eksploatacyjnymi (paliwo, oleje, płyny) oraz częściami zamiennymi;

  • Prace transportowe po terenie Zakładu;

  • Kierowanie ruchem pojazdów i pieszych na terenie zakładu;

  • Utrzymanie czystości i porządku w obsługiwanych maszynach oraz na terenie Zakładu;

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rymań,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rymań
ID: 875534279