2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pławna
Dodane 09 kwietnia 2024

operator śrutowni

Lokalizacja

Pławna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzenia do śrutowania pod ciśnieniem elementów stalowych

  • obsługa komory śrutowniczej: ustawianie parametrów do śrutowania, pomiary chropowatości, samokontrola jakości powierzchni po śrutowaniu

Wynagrodzenie do ustalenia.

API-STEEL. z siedzibą w Pławnej 64, 33-190 Ciężkowice oświadcza, że jest Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego oraz wszelkich działań z nim związanych, w tym kontaktowania się z osobą, której dane dotyczą w związku realizacją procesu rekrutacyjnego, realizacji procesu oceny i wyboru kandydata do pracy, weryfikowania kwalifikacji kandydata (w postaci rozmów kwalifikacyjnych itp.). Przysługujące uprawnienia: prawo żądania dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia (na warunkach określonych w art. 17 RODO), ograniczenia przetwarzania (na warunkach określonych w art. 18 RODO), prawo do przenoszenia danych (na warunkach określonych w art. 20 RODO), prawo do sprzeciwu (na warunkach określonych w art. 21 RODO), prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać kontaktując się przez adres e mailowy lub telefonicznie pod numerem 14 65 13 099 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Lokalizacja

Pławna,

Małopolskie

Małopolskie, Pławna
ID: 737612363