2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Bogatynia
  7. Utrzymanie ruchu - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator stacji oczyszczania ścieków.

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bogatynia, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Wymagane wykształcenie: Średnie techniczne lub wyższe techniczne.

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie poprawności pracy instalacji poprzez stałą kontrolę układu na panelu HMI;

  • nadzór nad pracą urządzeń, armatury, aparatury kontrolno-pomiarowej;

  • wykonywanie bieżących czynności konserwacyjnych;

  • kontrola stanu ilości i uzupełnianie niezbędnych chemikaliów do procesu oczyszczania;

  • informowanie kierownika o wszelkich potencjalnych nieprawidłowościach pracy instalacji;

  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oczyszczalni.

 Wymagane kompetencje:

  • Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych (Word, Excel).

  • Gotowość do nauki i przyswojenia wiedzy związanej w zakresie wykonywanych obowiązków.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i/lub znajomość podstawowych procesów oczyszczania wody/ścieków oraz uprawnienia (E lub D) w zakresie obsługi urządzeń energetycznych.

  • Prawo jazdy kat. B

Możliwe formy współpracy: Umowa o Pracę; Umowę Zlecenie, Umowa o Dzieło, B2B, praca po godzinach, praca w weekendy, praca w systemie 3-zmianowym

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bogatynia, Centrum
ID: 818180209