2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łuków
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Stacji Uzdatniania Wody i Podczyszczalni Ścieków-Zakł.M.Łuków

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator stacji uzdatniania wody i podczyszczalni ścieków.

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu w ruchu wszystkich urządzeń i instalacji w oddziale;
  • obsługa urządzeń działu i utrzymanie właściwych parametrów technicznych i technologicznych;
  • przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn , urządzeń i instalacji zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną.

OCZEKIWANIA:

·      wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: mechanik,

hydraulik lub pokrewne);

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu;

·      brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów;

·      doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

·      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·      wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności;

·      stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży;

·      możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;

·      wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;

·      wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;

·      możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji;

·      przyjazną atmosferę pracy;

·      możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych są Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 652759955