2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Bogucice
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator suwnicy - bezpłatny transport z Katowice

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy fan motoryzacji zapytany o najlepsze systemy hamulcowe bez chwili zastanowienia odpowiada: Brembo!

Teraz możesz stać się częścią naszej firmy, niekwestionowanej legendy motoryzacji. Działamy w branży automotive od ponad 60 lat zajmując pozycję światowego lidera, który wyznacza kierunek rozwoju technologii bezpiecznego hamowania.

Zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko w rozwijających się strukturach naszych odlewni: Operator Suwnicy

Główne obowiązki:

  • Obsługa suwnicy według zaleceń przełożonych;

  • Rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;

  • Odpowiadanie za stan powierzonych urządzeń, eksploatację zgodną z przeznaczeniem i zgłaszanie problemów technicznych;

  • Utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Posiadanie uprawnień obsługa suwnicy S1, G2E - E2;

  • Dyspozycyjność do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym.

To oferujemy

Kiedy Ty będziesz pracować, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • Pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

  • Premie miesięczne

  • Premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym

  • Coroczny system podwyżek

  • Premie roczne

  • System nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Opiekun, który poprowadzi Cię przez cały okres wdrożenia na stanowisko

  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Tychy, Katowice, Olkusz, Sławniów, Ogrodzieniec, Mysłowice, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin)

Dodatkowe benefity:

  • Karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • Bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Sekcje sportowe

  • Wczasy pod gruszą

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 900265854