2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Babsk
Dodane 01 maja 2024

Operator suwnicy z UDT

Lokalizacja

Babsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Produkujemy prefabrykaty dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej i deweloperskiej. Jesteśmy liderem w swoim segmencie rynku i mamy ambitne plany rozwojowe. Na rynku krajowym jesteśmy obecni od blisko 30 lat.

Stanowisko: Operator suwnicy z UDT

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa suwnicy lub suwnic pracujących w tandemie

  • prowadzenie książki urządzenia przez codzienne dokumentowanie ogólnej kontroli urządzenia

  • przenoszenie ładunków z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa,

  • rzetelna ocena ciężaru ładunków i przestrzeganie instrukcji oraz zasad BHP,

  • wywożenie prefabrykatów z hal produkcyjnych na magazyn,

  • ocena urządzeń wspópracujących z suwnicą typu (zawiesia, liny, trawersy)

  • udział w pracach produkcyjnych przy produkcji prefabrykatów betonowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zakładzie nastawionym na produkcję prefabrykatów betonowych,

  • uprawnienia UDT na suwnice,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na wózkach widłowych,

  • otwartość na pracę przy produkcji prefabfykatów betonowych, przy obsłudze form i zalewaniu form betonem

  • praktyczna umiejętność posługiwania się suwnicą,

  • oczekujemy zaangażowania, punktualności i umiejętności organizacji pracy własnej.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy

  • Miesięczne premie za wyniki i jakość pracy

  • Nagrody za innowacyjne pomysły

  • Pracę w zgranym zespole

  • Dofinansowanie do obiadów – cały rok

  • Woda butelkowana dla Pracowników

  • Zapewniamy odzież ochronną

  • Konkursy dla Pracowników - Nagrody pieniężne / puchary / dyplomy

  • Program rekomendacji Pracowników – „Premia za Szwagra”

  • Bombowy Bonus na START

  • Wynagrodzenie zawsze na czas!

  • Konkursy dla Dzieci naszych Pracowników

  • Inicjatywy charytatywne

  • Spotkania integracyjne i sympatyczną atmosferę pracy.

W naszej firmie stawiamy na ludzi! Dołącz do nas!

Więcej informacji od pon.-pt. pod nr telefonu 78*******98 w godzinach od 8:00 do 19:00.

Lokalizacja

Babsk,

Łódzkie

Łódzkie, Babsk
ID: 910781954