2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Warmińsko-mazurskie
  6. Zarządzanie projektami - Olsztyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator systemu mobile mapping

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

OPERATOR SYSTEMU MOBILE MAPPING

Opis stanowiska

·  komputerowa obsługa lotniczego systemu kamer/systemu fotograficznego,

·  dbanie o jakość pozyskiwanych zdjęć

·  współpraca z pilotem jako członek załogi statku powietrznego – planowanie oraz nawigacja,

·  efektywne raportowanie i komunikacja z zespołem,

Wymagania

·  wykształcenia średniego lub wyższego technicznego,

·  umiejętności planowania i organizacji pracy oraz skuteczności działania,

·  dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację,

·  komunikatywności, otwartości, wysokiej kultury osobistej,

·  odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w wykonywaną pracę,

·  dyspozycyjności, praca na terenie Polski oraz Europy,

·  prawa jazdy kat. B.

·  mile widziane doświadczenie w branży lotniczej/dronowej

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 904360592