2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kałuszyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator sztancy

Lokalizacja

Kałuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Click-Pack Sp. z o.o. to polska firma, producent wysokiej jakości opakowań i kubków z papieru oraz plastiku. W związku z dalszym rozwojem, do zakładu produkcyjnego w Kałuszynie k. Mińska Mazowieckiego zatrudnimy osoby na stanowisko: Operator sztancy

Twój zakres obowiązków:

· obsługa automatu sztancującego w formacie B1+,

· zakładanie narzędzi do produkcji, regulacja, uruchamianie produkcji,

· kontrolowanie procesu: sprawdzanie jakości i wymiarów gotowych wysztancowanych wyrobów,

· realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,

· optymalizacja procesu produkcyjnego,

· zgłaszanie problemów technicznych związanych z procesem i maszyną,

· utrzymanie stanowiska pracy w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami,

Nasze wymagania:

· mile widziane doświadczenie jako operator maszyn sztancujących

· punktualność, zaangażowanie, sumienność i rzetelność,

· odpowiedzialność i samodyscyplina,

· gotowość do pracy w systemie zmianowym, elastyczność, dobra organizacja pracy,

· chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

· umiejętność pracy w zespole,

 Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

· atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym,

· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

· stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole,

· nowoczesne i w pełni wyposażone pomieszczenia socjalne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Click – Pack Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Lokalizacja

Kałuszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kałuszyn
ID: 914611987