2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 23 maja 2024

Operator Thales DIS

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Pracując jako Operator, będziesz uczestniczyć w procesie wytwarzania kart bankowych bądź dokumentów tożsamości. To dzięki Twojej pracy umożliwisz komuś korzystanie z bezpiecznej płatności w sklepie, wypłaty z bankomatu, czy podróży na wakacje. Aby stało się to możliwe, na co dzień Twoim zadaniem będzie:

·       Przygotowywanie urządzenia do produkcji

·       Weryfikacja ilości produktów na początku i końcu procesu przez ich przeliczanie

·       Przestrzeganie procesu produkcyjnego i zgłaszanie niezgodności

·       Przeprowadzanie samokontroli podczas produkcji

·       Korygowanie procesu produkcyjnego i techniczne utrzymywanie urządzenia

·       Raportowanie wyników w systemie oraz zgodnie z wytycznymi

·       Rejestrowanie pracy urządzenia w dzienniku urządzenia

·       Segregowanie odrzutów z produkcji

 Nasze wymagania

 ·       Niezbędna jest Twoja dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej (również w nocy i weekendy)

·       Doświadczenie i znajomość obsługi maszyn produkcyjnych

·       Znajomość obsługi komputera nie musi być na poziomie eksperta, ale będzie potrzebna na co dzień w pracy z maszynami i podczas raportowania w systemie

·       Zdolności manualne, co nie oznacza, że musisz być od razu artystą, ale masz wprawną rękę do drobnych elementów

·       Poza tym, ważne będą takie cechy jak: spostrzegawczość, odpowiedzialność i samodzielność

 To oferujemy

·       W naszej firmie polegamy na zaufaniu, wzajemnej pomocy i szacunku

·       Dbamy o bezpieczne i czyste warunki pracy

·       Decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz pracować w międzynarodowej firmie i brać udział w wytwarzaniu unikatowych produktów

·       Podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·       Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę

·       Czeka na Ciebie wdrożenie i przeszkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

·       Będziesz pracować na 12-godzinne zmiany, co umożliwi Ci godzenie obowiązków zawodowych z prywatnymi, np. będą to dwie zmiany dzienne, następnie dzień wolnego, dwie zmiany nocne, trzy dni wolnego itd.

·       Otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego, np. poznania podstaw w zakresie pracy z komputerem w systemie Oracle. Pamiętaj, że wielu z naszych managerów zaczynało swoją karierę właśnie na stanowisku operatora

·       W zależności od wyników, możesz uzyskać miesięczną premię, a za swoje innowacyjne pomysły - nagrody finansowe

·       Dodatkowo oferujemy Ci szeroki wachlarz benefitów, tj. możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, współfinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej, gabinet lekarski na terenie zakładu, dofinansowanie dojazdu w przypadku osób zamieszkujących poza Tczewem zgodnie z polityką firmy, dofinansowanie do obiadów, możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych np. dodatki letnie, zimowe, karta Multisport, możliwość dołączenia do Klubu Biegacza.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, kliknij „Aplikuj” poniżej. Zostaniesz przekierowany do naszego systemu i poproszony o wypełnienie formularza. Jeśli Ci to ułatwi, w prawym górnym rogu możesz wybrać język polski z listy dostępnych. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. W razie trudności, zapraszamy do kontaktu: rekrutacjatczew(małpa)thalesgroup.com Możesz też zadzwonić 50*******26

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 917114493