2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jastrząb
Dodane Dzisiaj o 09:30

Operator tokarki CNC

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrząb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konrem S.A. – jedna z czołowych polskich firm z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy przedsięwzięcia z zakresu mechaniki, energetyki, teletechniki, przemysłu budowlanego, chemicznego i spożywczego. Do naszych stałych Klientów należą m.in PGNiG TERMIKA SA, CIECH S.A, Saint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o, Cement Ożarów S.A, Refresco, Zakłady Chemiczne Siarkopol. Wykwalifikowany personel, wiedza techniczna umożliwia nam realizacje inwestycji we wszystkich branżach.

Aktualnie do swojej siedziby w Jastrzębiu poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator tokarki CNC

Obowiązki:

  • Obsługa tokarek CNC:

    • JANUS TK1600 CNC - FANUC Oi-TF PLUS

    • JANUS TK500 CNC Ti  - SINUMERIK 808D ADVENCED

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych detali;

  • Pisanie programów z poziomu sterownika maszyny;

  • Wdrażanie programów na maszynie;

  • Pomiar i kontrola produkowanych detali;

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

  • Monitorowanie czasu obróbki;

  • Wymiana, mocowanie i ustawienie narzędzi;

  • Dbałość o utrzymywanie właściwego stanu maszyny;

  • Współpraca z innymi działami – kontrola jakości, spawalnia, obróbka blach, montaż.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem;

  • Doświadczenie w pracy na tokarkach CNC;

  • Znajomość narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania dla wybranych materiałów;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych;

  • Znajomość oprogramowania SINUMERIK 808D ADVENCED

  • Znajomość oprogramowania FANUC Oi-TF PLUS

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Wyobraźnia przestrzenna, kreatywność oraz dokładność;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego oraz suwnicy;

  • Chęć do poszerzania swoich umiejętności;

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Pełne wyposażenie (odzież, narzędzia);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość szkoleń.

Lokalizacja

Jastrząb,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jastrząb
ID: 918635292