2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Dodane 10 kwietnia 2024

operator tokarki CNC

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Malejka Spółka Jawna z siedzibą w Mysłowicach zatrudni osobę na stanowisku:

OPERATOR TOKARKI I CENTRUM PIONOWEGO CNC

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarki CNC firmy HAAS ,

  • obsługa pionowego centrum CNC firmy HAAS,

  • kontrola wykonanych detali przy pomocy narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn do obróbki skrawaniem,

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie, sumienność, uczciwość i dyscyplina pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • praca od poniedziałku do piątku.

Kontakt pod numerem telefonu: 51*******18.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z klauzulą:

„W związku z ogłoszeniem w sprawie rekrutacji w Firmie Malejka Spółka Jawna, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej przekazywanej Firmie Malejka Spółka Jawna, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i zrozumiałam/zrozumiałem treść „Informacji o administratorze danych osobowych”, dołączonej do ogłoszenia rekrutacyjnego.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas osobami.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 893355279