2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Szobiszowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator urządzeń

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakłady Tworzyw Sztucznych IZO-ERG Sp zoo

 jest producentem laminatów elektroizolacyjnych i konstrukcyjnych

z termoutwardzalnych tworzyw sztucznych w postaci płyt, rur i prętów oraz materiałów giętkich i izolacji mikowych. Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Region: Śląsk

Opis stanowiska:

Praca w wydziałach produkcyjnych polegająca na obsłudze urządzeń produkcyjnych

w trakcie prowadzenia procesu technologicznego, wykonywana w systemie trzyzmianowym:

Wymagania:

·        dyspozycyjność.

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

·      możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV - na podany poniżej adres,

Zakłady tworzyw Sztucznych IZO_ERG Sp zoo

ul. Jana Śliwki 86

44-100 Gliwice

lub e-mailem:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 674927995