2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Starachowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator urządzeń ceramicznych

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CERRAD Producent płytek klinkierowych i gresowych poszukuje osób na stanowisko: Operator urządzeń ceramicznych

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń ceramicznych

  • nadzorowanie pracy maszyn, kontrola procesu

  • sortowanie płytek zgodnie z przyjętymi normami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (czterobrygadowym)

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

 Klauzula informacyjna

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w Cerrad Sp. z o.o., (zakład w Starachowicach, zakład w Końskich, Kopaninach) dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji. Potwierdzam również, że jest mi wiadomo, że niniejszą zgodę mogę cofnąć w każdym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej cofnięciem.”

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy w sprawie ochrony danych osobowych

  • Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „CERRAD” sp. z o.o. ul. Radomska 49B, 27-200 Starachowice.

  • W przypadku konieczności kontaktu w sprawie danych osobowych prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego: iod(at)cerrad.com

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu:

    a) związanym z przeprowadzeniem aktualnej jak i przyszłych rekrutacji, lub b) na podstawie Pani/Pana zgody, o ile taka została udzielona, wówczas treść zgody określa zakres i cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych na tej podstawie, c) zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia na terenie Spółek poprzez m.in. odnotowanie Pani/Pana danych w sytuacji wejścia na teren Spółek, jak również zarejestrowanie Pani/Pana wizerunku przez stosowany w Spółkach monitoring terenu, obiektów oraz osób, – art. 6 ust. 1 lit. a, b, c lub f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1)

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą wykorzystywane przez okres 2 lat. Administrator przestanie wcześniej przetwarzać Pani/Pana dane osobowe przetwarzane w oparciu o wyrażoną zgodę, w przypadku jej wycofania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  • Odbiorcami podanych przez Panią/Pana danych osobowych mogą być podmioty trzecie wspierające w procesie rekrutacji (np. wsparcie w zakresie IT), przy czy podmioty te przetwarzają dane wyłącznie zgodnie z naszymi zaleceniami i na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.

  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenia dotyczące Pana/Pani danych osobowych, w tym o wycofaniu zgody należy kierować na adres mailowy iod(at)cerrad.com

  • Realizacja powyższych uprawnień następować może w zakresie i w sposób przewidziany przepisami prawa.

  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku stwierdzenia, że Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Spółki niezgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

 Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 794078172