2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Service Jobs sp. z o. o.
Dodane 01 maja 2024

Operator urządzeń CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Service Jobs poszukuje kandydatów na stanowisko operator CNC. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę i programowanie maszyn CNC w celu produkcji precyzyjnych elementów zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji oraz normami jakościowymi.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

  • Miłą atmosferę pracy.

    Główne obowiązki:

  • Obsługa i programowanie maszyn sterowanych numerycznie (możliwość przeszkolenia).

  • Dobór i kontrola parametrów (możliwość przeszkolenia).

  • Dokonywanie pomiarów detali (możliwość przeszkolenia).

  • Ustawianie narzędzi, kontrola procesu produkcyjnego i jakość wykonanych detali.

  • Wykonywanie konserwacji i drobnych napraw maszyn CNC.

    Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora CNC.

  • Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Sumienne podejście do pracy oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków.

    Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany podjęciem pracy na stanowisku operatora CNC, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

    Dołącz do nas!

    Agencja Pracy Service Jobs

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 913912028