2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Przysieki
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator urządzeń do produkcji papierniczej/ pracownik produkcji

Lokalizacja

Przysieki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma produkcyjno-handlowa "RADO" poszukuje kandydata na stanowisko operatora maszyn do produkcji papierniczej .

Zakres obowiązków:

- prawidłowa eksploatacja przydzielonych maszyn i urządzeń,

- pobieranie i dostarczanie surowców i materiałów potrzebnych do produkcji,

- kontrola i utrzymywanie parametrów procesu produkcji zgodnie z instrukcją,

- bieżąca kontrola jakości produktu oraz wykrywanie i usuwanie wad produkcyjnych,

- dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń,

- czyszczenie i konserwacja używanych urządzeń,

- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

- przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie oraz przepisów BHP i P-poż.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- umiejętność pracy w grupie,

- zdolności manualne,

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- odpowiedzialność, punktualność i zaangażowanie,

- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,

-mile widziana umiejętność jazdy wózkiem widłowym

-preferowane osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy.

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczeń

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Przysieki,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przysieki
ID: 679797379