2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Opolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Opole
Dodane Dzisiaj o 09:37

Operator urządzeń filtrujących

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy operatora urządzeń filtrujących.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, która od 20 lat świadczy specjalistyczne usługi

dla oczyszczalni ścieków.

Nie wymagamy od kandydata doświadczenia na tym stanowisku.

Oferujemy pracę w delegacji w systemie 7/7 - czyli 7 dni w pracy, a następnie 7 dni wolnych.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w delegacji

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespole 3 - 5 osób

  • Ogólna znajomość mechaniki i elektryki będzie dodatkowym atutem.

  • Tworzymy atrakcyjne i przyjazne warunki pracy.

  • Szukamy kandydata z którym nawiążemy współpracę na długie lata.

Zapewniamy

  • Zapewniamy pełny zestaw ubrań roboczych

  • Zapewniamy nocleg i wyżywienie.

Zachęcamy do wysłania CV i aplikowania.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 682565126